Okul Kıyafetleri

Avcılar Serhat Kırtasiye

Lise Kıyafeti

Sayın Velimiz;

Bizce Okul Kıyafeti…

Okul, öğrencinin üç yaşından on yedi yaşına kadar çocukluk ve ilk gençlik yıllarını geçirdiği ikinci evidir.

Takdir edersiniz ki, bu dönem; öğrencinin kişilik ve karakterini oturttuğu, şekil verdiği, arkadaşlığı ve paylaşmayı öğrendiği, bilgiye ulaşarak geleceğine yön verdiği en önemli zaman dilimidir.

Hayatının en güzel anılarını biriktirdiği, mutlulukların, sevinçlerin ve hüzünlerin paylaşıldığı, ilk dostlukların temellerinin atıldığı o unutulmaz ülkedir okul.

Okul kıyafeti ise çocuklarımızın hayatlarında önemli yere sahip olan bu zaman diliminde kendilerini mutlu hissedebilecekleri, özgür kişiliklerini yansıtabilecekleri, motivasyonlarını güçlendirici, yaşamlarını kolaylaştırıcı özgürlük alanıdır.

Bu aynı zamanda ait olma duygusunu aşılayan, kurumsal bir kimliğin içerisinde özgün bir birey olabilme ayrıcalığını yaşatan, okul yaşamının en temel unsurlarındandır.

Öğrencilerimiz bu ürünleri günlük yaşamlarının çok büyük bölümünü kapsayacak şekilde kullanıyorlar. Serhat Kırtasiye olarak öğrencilerimizin sürekli kullandıkları bu ürünlerde; kaliteyi, dayanıklılığı, çeşitliliği, rahatlığı ve özgün tarzı hedefleyen çalışmalar yapıyoruz.

Bunların yanında moda trendlerini takip eden öğrencilerimizin, farklı kıyafetler giyme taleplerini önemsiyoruz. Bu talepler sonucu ürün çeşitliliğimizi; okul öncesinden ilkokula, ortaokuldan liseye kadar tüm öğrenci gruplarında zenginleştirdik.

Kıymetli Velimiz;

Her ortamda olduğu gibi okul ortamında da temizlik, estetik ve kurumsal uyum önemlidir.  Özellikle bu konuda velilerimizden hassasiyet bekliyoruz. Öğrencilerimizin kıyafet ihtiyacını karşılarken de dikkat etmenizi arzuladığımız birkaç nokta olacaktır.

Yedekleme… Öğrencilerimiz sürekli aynı kıyafetleri giydiklerinde sağlık ve temizlik daha da önem arz ediyor. Ürünlerin çok fazla yıkanmasından kaynaklı deformasyonların olacağı gerçeğini unutmamalıyız. Deformasyona uğrayan kıyafetlerin hoş olmayan görüntülere sebebiyet vermesi de aşikârdır. Bu sebeple alacağınız kıyafetleri yedekli almanızı tavsiye ederiz.

Temel kıyafetler… Öğrencimizin bir eğitim öğretim yılını kıyafet anlamında temiz, sağlıklı ve şık bireyler olarak geçirebilmesi hepimizin öncelikli hedefi olmalıdır. Bunu gerçekleştirebilmek için siz değerli velilerimize önerimiz; sizin için hazırladığımız -asgari seviye olan- temel kıyafet alım tablosuna uygun olarak alımlarınızı gerçekleştirmenizdir.

Alternatif ürünler… Öğrencilerimizin günümüz trendlerini yakalayabilecekleri alternatif ürünlerimizi de Serhat Kırtasiye den temin edebilirsiniz

2014 – 2015 Eğitim ve Öğretim yılının başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni eder, göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı siz değerli velilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.